Naše zameranie

Poskytujeme zameranie, dovoz a montáž kovaných plotov na celom území Slovenska s maximálnou flexibilnosťou a profesionálnym prístupom ku každému klientovi ako i jeho štandardným či špecifickým požiadavkám.

VEDIEŤ VIAC ...

Naše produkty

Ponúkame kompletné plotové systémy (ploty, brány a bránky). V našej širokej ponuke nájdete kované oplotenia a zábradlia zo štvorhranu alebo pásoviny vhodné do každej záhrady na oplotenie rodinných domov.

VEDIEŤ VIAC ...

Prečo naše ploty?

Naše plotové systémy sú vyrábané s presnosťou na milimeter z kovových materiálov čo zaručuje pevnosť, prispôsobivosť tvaru a predovšetkým dlhú životnosť pri zachovaní nízkych nákladov na údržbu.

VEDIEŤ VIAC ...
Pri výrobe našich kovaných produktov skúsenými remeselníkmi sa držíme tradičných metód umeleckého kováčstva a formovania kovov, pričom zohľadňujeme priania zákazníkov. Všetky nami ponúkané výrobky sa vyznačujú dlhou životnosťou a veľkou estetickou hodnotou.
Kované výrobky bez pozinkovania dodáme (základný náter + vrchná čierna) od 6 do 8 týždňov a kované výrobky s pozinkovaním (pozinkovanie + vrchná čierna) od 6 do 8 týždňov. Pri objednávke nášho tovaru poskytujeme dovoz na celom území Slovenska zdarma.
V prípade rozhodnutia kúpy našich výrobkov zabezpečíme aj odbornú a profesionálnu montáž. Vďaka nášmu tímu kvalifikovaných odborníkov realizujeme montáž s najvyššou kvalitou v krátkom časovom termíne. Naším kladom je aj montáž v menej dostupných a vyvýšených lokalitách.

- VÍTAME VÁS NA NAŠEJ STRÁNKE ZAMERANEJ NA ZÁHRADNÉ KOVANÉ PLOTY -

MODERNÉ KOVANÉ PLOTY

Kované ploty / vzor N

Radi Vám predstavujeme moderné kované oplotenia vyhotovené našimi remeselníkmi pomocou tradičných metód umeleckého kováčstva. Početné vzory umožňujú zvoliť si ideálne oplotenie, ktoré splní tak estetickú, ako aj funkčnú úlohu. K dispozícii máme aj ideálne prevedený antikorózny systém, ktorý umožňuje zabezpečiť oplotenia aj voči škodlivým externým činiteľom. Ku každej objednávke pristupujeme individuálne, zohľadňujúc preferencie každého zákazníka a aj prípadné špecifické požiadavky na produkt.

MODERNÉ KOVANÉ ZÁBRADLIA

Kované zábradlia / vzor BN

Naša široká ponuka zahŕňa moderné kované zábradlia rôzneho druhu a tvaru zo štvorhranu aj pásoviny vyrobené našou spoločnosťou. V ponuke máme vonkajšie zábradlia alebo schodové zábradlia, predstavujúce skvelý dokončovací prvok. Vynakladáme všetko úsilie, aby nami vyhotovené kované prvky spĺňali očakávania našich zákazníkov a spájali funkčnosť s estetickou hodnotou. Naše výrobky sú vyhotovené skúsenými remeselníkmi a špecialistami za použitia tradičných metód formovania kovov a metalických materiálov.

MODERNÉ HLINÍKOVÉ PLOTY

Ponuka hliníkových plotov

Moderné a predovšetkým veľmi odolné a zároveň ľahké, to sú hlavné prednosti hliníkových plotov, ktoré sa v spojení s moderným dizajnom, spoľahlivými technológiami a najvyššou kvalitou spracovania stanú výkladnou skriňou vašej investície. Hliníkové ploty umožňujú dotvárať naše najbližšie okolie rodinných domov a priemyselných objektov, v ktorých sa máme cítiť nielen bezpečne, ale aj príjemne. Individuálnym prístupom ku každému projektu dokážeme splniť aj tie najväčšie očakávania našich klientov.

POHON PRE KRÍDLOVÉ BRÁNY

Krídlové pohony brán

Ponúkame Vám komplexné riešenie pre automatizáciu všetkých druhov krídlových brán za použitia vstupných a vjazdových systémov. Náš sortiment pozostáva z pohonov brán, vrát a ich príslušenstva značky Nice a komponentov na výrobu brán firmy Rolling Center. Renomé týchto talianskych spoločností je zárukou najvyššej kvality nami ponúkaných produktov. Vyberte si z našej širokej ponuky vstupných a vjazdových pohonov brán pre domáce alebo priemyselné využitie.

POHON PRE POSUVNÉ BRÁNY

Posuvné pohony brán

Ponúkame Vám komplexné riešenie pre automatizáciu všetkých druhov posuvných brán za použitia vstupných a vjazdových systémov. Náš sortiment pozostáva z pohonov brán, vrát a ich príslušenstva značky Nice a komponentov na výrobu brán firmy Rolling Center. Renomé týchto talianskych spoločností je zárukou najvyššej kvality nami ponúkaných produktov. Vyberte si z našej širokej ponuky vstupných a vjazdových pohonov brán pre domáce alebo priemyselné využitie.

NAJNOVŠIE PLOTY V PONUKE

Nové prevedenia plotov

Predstavujeme Vám najnovšie kované ploty, brány a bránky zo štvorhranu a pásoviny. V prípade, že by ste si chceli u nás objednať kované prevedenie plotu alebo zábradlia, ktoré ste na našej stránke nenašli - neváhajte nás kontaktovať. Nakoľko sa naša spoločnosť venuje aj navrhovaniu dizajnu plotov a zábradlia, môžeme vyhovieť aj špecifickým požiadavkám každého zákazníka a vyrobiť Vám produkt na mieru. Naši odborníci pre umelecké kováčstvo radi príjmu takúto výzvu!

VZORKOVNÍKY NAŠICH PLOTOV ▼

KONTAKTUJTE NÁS A INFORMUJTE SA EŠTE DNES NA VŠETKO ČO POTREBUJETE VEDIEŤ!

ZAVOLAJTE NÁM ALEBO NAPÍŠTE A INFORMUJTE SA NA VŠETKY NAŠE PRODUKTY A MY VÁM BEZPLATNE VYPRACUJEME CENOVÚ PONUKU A RADI ODPOVIEME NA VŠETKY VAŠE OTÁZKY OHĽADOM ZAMERANIA, MONTÁŽE A DODANIA NAŠICH VÝROBKOV. POKLADÁME SI ZA POVINNOSŤ PROMPTNE REAGOVAŤ NA KAŽDÝ VÁŠ DOTAZ.